nr 1496 4370
Färgetsningar
4 st. Per Svensson. Signerad, numrerad 41/100 cm, yttermått inklusive ram: 66x47 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 17 oktober 2022 kl 19:13:25
| Tid |
Kund |
Bud |
17/10 16:29:22